אודות

U נכסים – תיווך נדל"ן שמדבר בשפה שלך

U נכסים הינה חברה צעירה, דינמית ויצירתית המתמחה בתיווך עסקאות נדל"ן מכל סוג ולכל מטרה בעיר מודיעין מכבים רעות וסביבתה. לרשות החברה, מגוון רחב של פתרונות שירות יצירתיים המותאמים עבור כל אחד ואחת מביניכם המעוניין למכור, לרכוש, להשכיר או לשכור נכסי נדל"ן למטרות מגורים או מסחר, וכל זאת במסגרת ליווי אישי ומקצועי של אחד מנציגיה, משלב הייעוץ המקדים ועד השלמת העסקה על כל מרכיביה.

U נכסים – בגלל השירות

צוות החברה מורכב מאנשי ונשות נדל"ן מנוסים ומקצועיים המאפשרים לכם ליהנות מניסיון מוכח בכל הנוגע לליווי עסקאות נדל"ן בסדרי גודל שונים. נציגי החברה הינם בעלי הסמכה מקצועית בענף התיווך והם מכירים היטב את שוק הנדל"ן המקומי על כל מאפייניו.

U נכסים –  בגלל המגוון

כאחד ממשרדי התיווך הגדולים והמובילים בעיר מודיעין מכבים רעות,U  נכסים מחזיקה ברשותה מגוון רחב של נכסים המיועדים למטרות מגורים, מסחר והשקעה בשוק הנדל"ן המקומי. בין הנכסים המוצעים לכם במשרד תוכלו למצוא: דירות 3/4/5/6 חדרים, וילות, קוטג'ים ובתים פרטיים, דירות גן ופנטהאוז, משרדים ושטחי מסחר ותעשייה להשכרה ולמכירה. כמו כן, החברה מחזיקה במלאי דירות חדשות למגורים באמצעות מחלקת שירות ייעודית המתמחה בניהול ושיווק פרויקטים חדשים למגורים בעיר מודיעין מכבים רעות.

U נכסים – בגלל הניסיון

חברתU  נכסים דוגלת במתן שירות ויחס אישי לכל אחד ואחת מלקוחותיה ולצורך כך היא פיתחה שיטת עבודה ייחודית במסגרתה טובת הלקוח/ת תמיד במרכז העניינים. שיטת התיווך הייחודית של החברה מבוססת בין היתר על מאפייני השירות הבאים:

  • אובייקטיביות – שקיפות מלאה מהרגע הראשון
  • חדשנות – שיווק נדל"ן באמצעים טכנולוגיים מתקדים
  • אמינות – ליווי אישי ומקצועי לאורך כל הדרך

בנוסף, שיטת התיווך הייחודית של חברת U  נכסים מבוססת על היכרות מעמיקה עם צרכי הלקוח/ה והתאמת הפתרון הנדל"ני האופטימאלי ביותר בעבורו.

חדש ב-U  נכסים: מחלקת ייעוץ והכוונה מקצועית למטרות נטילת הלוואת משכנתא, ליווי משפטי למטרות ביצוע עסקאות נדל"ן מכל סוג ובכל סדר גודל ולמטרות הערכות שווי נכסים על ידי שמאי מקרקעין.

הנכס שלך שווה יותר!

תמונה2-700x1050

שוקי מנשה
סוכן נדל"ן ובעלים

תמונה3

כרמית פינקר
סוכנת נדל"ן ובעלים

IMG_1117_(Custom)

סם קורן
סוכן נדל"ן ובעלים

תמונה3

כרמית פינקר
סוכנת נדל"ן ובעלים

תמונה2-700x1050

שוקי מנשה
סוכן נדל"ן ובעלים

IMG_1117_(Custom)

סם קורן
סוכן נדל"ן ובעלים

IMG_1073_(Custom)

אברמוב
סוכן נדל"ן

capture

לימור כרמלי
מנהלת משרד

IMG_9540

עוז עובדיה
סוכן נדל"ן

capture

שימי שי

סוכן נדל"ן

IMG-8018

שיר מרדכי
סוכנת נדל"ן

IMG-8648

דנה זוהר
סוכנת נדל"ן

IMG_7895

שני סולו
סוכנת נדל"ן

BackgroundEraser_image

אורטל תיתון
סוכנת נדל"ן

unnamed

שושי לקט
סוכנת נדל"ן-בתי יוקרה

unnamed

רוית יגן
סוכנת נדל"ן

ענת

ענת גרשטיין
סוכנת נדל"ן